| طول | قابل تنظیم |
|---|---|
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
| مواد | پلی اورتان |
| عایق حرارتی | آره |
| عرض | قابل تنظیم |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
| رنگ | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضدآب | آره |
| طول | قابل تنظیم |
| هسته | PU + پشم سنگ / PU + پشم شیشه |
| نسوز | آره |
| Durability | Yes |
|---|---|
| Structure | Sandwich |
| Material | PU/PU+rock Wool/PU+Glass Wool |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| anti-aging | Yes |
| Length | Customizable |
|---|---|
| Density | >45kg/m3 |
| Product Name | Cold Storage PU Panel |
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| ضد آب | آره |
|---|---|
| عایق صدا | آره |
| نوع پنل | سقف |
| رنگ | قابل تنظیم |
| مواد | PU/PU+صوف سنگ/PU+صوف شیشه ای |
| درمان سطح | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضخامت | 50/100/150/200 میلی متر |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
| طول | قابل تنظیم |
| وزن | قابل تنظیم |
| عایق صدا | آره |
|---|---|
| وزن | قابل تنظیم |
| نوع پنل | سقف |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
| رنگ | قابل تنظیم |
| عایق صدا | آره |
|---|---|
| طول | قابل تنظیم |
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| درمان سطح | قابل تنظیم |
| عایق حرارتی | آره |