| سطح بندی | از پیش رنگ شده یا SS یا Al-Mg-Mn |
|---|---|
| مقاومت در برابر آتش | کلاس B |
| طول پانل | قابل تنظیم، کمتر از 11.8 متر |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
| عرض موثر پانل | 1000mm/950mm |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
|---|---|
| عرض موثر پانل | 1000mm/950mm |
| پهنای پانل | به طور معمول 1000 میلی متر |
| طول پانل | قابل تنظیم، کمتر از 11.8 متر |
| مواد روبرو | فولاد گالوانیزه یا آلومینیوم |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
|---|---|
| مواد هسته ای | فوم پلی ایزوسیانورات (PIR). |
| طول پانل | قابل تنظیم، کمتر از 11.8 متر |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
| ماندگاری | مقاوم در برابر خوردگی و عمر طولانی |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
|---|---|
| طول پانل | قابل تنظیم، کمتر از 11.8 متر |
| ماندگاری | مقاوم در برابر خوردگی و عمر طولانی |
| هدایت حرارتی | ≤0.02W/m·K |
| پهنای پانل | به طور معمول 1000 میلی متر |
| سطح بندی | از پیش رنگ شده یا SS یا Al-Mg-Mn |
|---|---|
| عرض موثر پانل | 1000mm/950mm |
| طول پانل | قابل تنظیم، کمتر از 11.8 متر |
| عرض پنل | به طور معمول 1000 میلی متر |
| مواد اصلی | فوم پلی ایزوسیانورات (PIR). |
| زمان تحویل | 20-30 روز پس از دریافت سپرده خود |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C |
| محل منبع | استان شاندونگ ، چین |
| نام تجاری | Shandong Changyuan |
| زمان تحویل | 20-30 روز پس از دریافت سپرده خود |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C |
| محل منبع | استان شاندونگ ، چین |
| نام تجاری | Shandong Changyuan |
| عرض موثر پانل | 1000 میلی متر |
|---|---|
| هدایت حرارتی | ≤0.02W/m·K |
| برنامه های کاربردی | ساختمان های صنعتی، انبارها، سردخانه ها، پشت بام های تجاری |
| مقاومت در برابر آتش | کلاس B1 (GB) |
| طول پانل | قابل تنظیم، تا 11960 متر |
| برنامه های کاربردی | ساختمان های صنعتی، انبارها، سردخانه ها، پشت بام های تجاری |
|---|---|
| ماندگاری | مقاوم در برابر خوردگی، عمر طولانی |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
| تاثیر زیست محیطی | قابل بازیافت، انتشار VOC کم |
| طول پانل | قابل تنظیم، تا 11960 متر |
| طول پانل | قابل تنظیم، تا 11960 متر |
|---|---|
| نام محصول | پانل های سقف PIR |
| ضخامت پانل | معمولاً 50 تا 150 میلی متر |
| عرض موثر پانل | 1000 میلی متر |
| مواد اصلی | فوم پلی ایزوسیانورات (PIR). |