| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
|---|---|
| ضخامت | 100/150/200/250 میلی متر |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
| درمان سطح | قابل تنظیم |
| عایق حرارتی | آره |
| waterproof | Yes |
|---|---|
| Color | Customizable |
| fireproof | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| length | Customizable |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
| waterproof | Yes |
| Color | Customizable |
| length | Customizable |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
|---|---|
| عایق صدا | آره |
| عایق حرارتی | آره |
| عرض | 930-1130 میلی متر |
| ضخامت | 100/150/200/250 میلی متر |
| طول | قابل تنظیم |
|---|---|
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
| عایق صدا | آره |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
| درمان سطح | قابل تنظیم |
| عایق صدا | آره |
|---|---|
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| ضد آب | آره |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
| ضد آب | آره |
|---|---|
| طول | قابل تنظیم |
| نام محصول | پنل PU ذخیره سازی سرد |
| عایق صدا | آره |
| رنگ | قابل تنظیم |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Color | Customizable |
| waterproof | Yes |
| fireproof | Yes |
| core | PU+Rock Wool /PU+glass Wool |
|---|---|
| length | Customizable |
| fireproof | Yes |
| width | 1000mm |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| عایق صدا | آره |
|---|---|
| طول | قابل تنظیم |
| عرض | 930-1130 میلی متر |
| درمان سطح | قابل تنظیم |
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |