| ضخامت | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضدآب | آره |
| درمان سطحی | قابل تنظیم |
| رنگ | قابل تنظیم |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| durability | High |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
| width | 50-1130mm |
| color | Various |
| عایق حرارتی | آره |
|---|---|
| سطح | تخته های رنگ پوشانده شده/ تخته های فولاد ضد زنگ/ پارچه های سیمان |
| ضد خوردگی | آره |
| نسوز | آره |
| دوام | بالا |
| مقاومت فشاری | > 200 کیلوپاسکال |
|---|---|
| عایق صدا | آره |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
| ضخامت | قابل تنظیم |
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| درمان سطح | قابل تنظیم |
|---|---|
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
| ضد آب | آره |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ضخامت | 100/150/200/250 میلی متر |
| anti-corrosion | Yes |
|---|---|
| waterproof | Yes |
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| width | 50-1130mm |
| lightweight | Yes |
| thickness | 50/75/100/150/200mm |
|---|---|
| surface | Color Coated Board/stainless Steel Board/cement Mortar Cloth |
| length | Various |
| anti-aging | Yes |
| color | Various |
| عایق حرارتی | آره |
|---|---|
| ضخامت | 50/100/150/200 میلی متر |
| عایق صدا | آره |
| نوع پنل | سقف |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| ضد آب | آره |
| طول | قابل تنظیم |
| مواد | پلی اورتان |
| درجه بندی آتش | B1/B2 |
|---|---|
| ضدآب | آره |
| مواد | پلی اورتان |
| درمان سطحی | قابل تنظیم |
| عرض | قابل تنظیم |