| طول | قابل تنظیم |
|---|---|
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| مقاومت فشاری | > 200 کیلوپاسکال |
| مواد | پلی اورتان |
| عایق حرارتی | آره |
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان |
| ضخامت | 100/150/200/250 میلی متر |
| عایق صدا | آره |
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| رنگ | قابل تنظیم |
|---|---|
| درمان سطح | قابل تنظیم |
| ضد آب | آره |
| عایق صدا | آره |
| مقاومت در برابر رطوبت | آره |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
|---|---|
| Width | 930-1130mm |
| Sound Insulation | Yes |
| Moisture Resistance | Yes |
| Material | Polyurethane |
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
|---|---|
| ضخامت | قابل تنظیم |
| مواد | پلی اورتان |
| درمان سطحی | قابل تنظیم |
| مقاومت فشاری | > 200 کیلوپاسکال |
| عایق صدا | آره |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان |
| تراکم | > 45 کیلوگرم در متر مکعب |
| عایق حرارتی | آره |
| رنگ | قابل تنظیم |
| lightweight | Yes |
|---|---|
| width | 50-1130mm |
| length | Various |
| anti-corrosion | Yes |
| durability | High |
| زمان تحویل | 20-30 روز پس از دریافت سپرده خود |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C |
| محل منبع | استان شاندونگ ، چین |
| نام تجاری | Shandong Changyuan |
| زمان تحویل | 20-30 روز پس از دریافت سپرده خود |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C |
| محل منبع | استان شاندونگ ، چین |
| نام تجاری | Shandong Changyuan |
| زمان تحویل | 20-30 روز پس از دریافت سپرده خود |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C |
| محل منبع | استان شاندونگ ، چین |
| نام تجاری | Shandong Changyuan |